Yeni Nesil Yaşam

BİZ SİZE ULAŞALIM
0212 221 21 16

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formumuzu doldurabilirsiniz.


Bilgilendirme
Ortadoğu Holidng'in vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS ya da SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.
Kişisel verileriniz güvenli bir şekilde korunmaktadır.

ADRES: Kaptanpaşa Mh. Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:14 Kat:20 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
E POSTA: info@ortadogugrup.com.tr
TELEFON: +90 212/210 25 25
FAX: +90 212 221 51 52

Alışveriş keyfini uzaklarda aramayın.

Yeni yuvanızda sizin için düşünülmüş ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı değil. Projenin hemen altında yer alan 9 adet ticari üniteyle ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Evinizden uzaklaşmadan yapacağınız alışverişlerde; zaman kaybetmez, trafik derdi ile uğraşmaz ve gereksiz yorgunluklardan kurtulmuş olursunuz. Böylesine renkli ve yaşamınızı kolaylaştıracak bir ayrıcalığa sahip olmanın ne demek olduğunu yeni evinize taşındığınızda çok daha iyi anlayacaksınız...

Yeşil mi, mavi mi?
Yoksa her ikisi mi?


Yeni Nesil Eyüp projesinde her zevke uygun daireler mevcut.

Yeşillikler ile iç içe yaşamak isteyenler için bahçe katı daireler, gökyüzünü sınırsız izlemek isteyenler için teraslı daireler, hem gökyüzünü hem de yeşili doyasıya yaşamak isteyenler için de ara kat balkonlu daireler ile istediğiniz yaşamı kendinize oluşturabileceksiniz.

Hayatın
iki farklı yüzü.


Yeni Nesil Eyüp’te tüm daireler çift cephelidir.

Bir yandan aktif şehir hayatına, bir yandan da yemyeşil peyzaj alanlarına sahip bakış açınızla, hayatın iki farklı yüzünü eş zamanlı yaşayabilecek ve yaşantınıza farklı renkler katabileceksiniz...

Ayrıca iki cepheden günün farklı zaman dilimlerinde evinize dolacak gün ışığı, sadece sizi değil çiçeklerinizi bile daha sağlıklı ve mutlu kılacak...

EVİNİZE GÜNEŞ DOĞSUN

Son derece şık görünümlü Fransız Balkonlar, 2.95 metre tavan yüksekliği ve tavandan yere uzanan pencerelerle eviniz maksimum gün ışığından faydalanırken kesintisiz bir manzaranın keyfini sürersiniz.

Akşam çayını gün batımında içelim mi?


Projenin tam ortasında yer alan geniş peyzaj alanı size ferahlık duygusu verirken, komşularınızla keyifli vakit geçireceğiniz ve çocuklarınızın da oyun oynayabilecekleri güvenli alanlar oluşturmaktadır.

%73’ü açık ve yeşil alandan oluşan projede yer alan peyzaj alanları Yeni Nesil Eyüp’e ayrı bir güzellik katmaktadır.

Hem şehir içinde olup hem de doğa ile bu kadar iç içe olmak, evinize keyifle dönmenizi sağlayacak.

Sporu
unutmadık…


Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için fitness merkezinde sabahları sporunuzu yaparak güne pozitif başlayabilir ya da akşamları günün stresini üzerinizden atabilirsiniz.

Kapalı yüzme havuzu ile yılın 365 günü yüzerek formunuzu koruyabilir; kendinizi zinde ve enerjik hissedersiniz.

Toksinlerden arınmak için ise sıcak bir sauna seansı size çok iyi gelecek.

Güven içinde uyuyun.


Güvenlik duvarlarıyla çevrili sitenizde, 7/24 güvenlik görevlileri eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar ve kamera sistemiyle içiniz her daim rahat olacak.

Dairelerde bulunan renkli görüntülü intercom sistemi sayesinde, gelen misafirlerinizi görebileceğiniz gibi, daireler arası ve güvenlik birimleriyle de iletişim kurabileceksiniz.

ARACINIZ DA GÜVENDE...

Yeni Nesil Eyüp’te evinize geldiğinizde direkt kapalı otoparka giriş yapabilir ve asansörler ile dairenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Aracınız da sizin gibi güvende olmakla birlikte, dış hava koşullarının yıpratıcı olumsuz etkisinden korunmuş olur.