Neden Yeni Nesil Eyüp?

BİZ SİZE ULAŞALIM
0212 221 21 16

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formumuzu doldurabilirsiniz.


Bilgilendirme
Ortadoğu Holidng'in vermiş olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin tarafıma çağrı merkezi, e-posta, MMS ya da SMS yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, işbu formun altında yer verilen iletişim numaralarına ulaşarak gönderilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkım olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve anket çalışmaları için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ederim.
Kişisel verileriniz güvenli bir şekilde korunmaktadır.

ADRES: Kaptanpaşa Mh. Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:14 Kat:20 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
E POSTA: info@ortadogugrup.com.tr
TELEFON: +90 212/210 25 25
FAX: +90 212 221 51 52

Gerçekten İstanbul’un merkezinde misiniz?..

Adına şiirler, şarkılar, romanlar yazılan, dünya tarihinin en önemli ticari ve kültürel şehirlerinden biri olan İstanbul’u doyasıya yaşamak, İstanbul’un merkezinde olmakla başlar.
Eyüp’te yaşamak, günlük hayatınızı devam ettirebilmenin keyfini yaşamaktır. Sarıyer, Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih, Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu gibi semtlere komşu olmakla İstanbul’un önemli ticari merkezlerine çok kısa sürede ulaşabilirken, sosyal hayatınız için önemli olan noktalara yakın bir hayat sürersiniz.

 

Evinize her yer yakın...

Eyüp içinde bir şehir hayatı sunan Yeni Nesil Eyüp’te yaşayanlar bölgede bulunan önemli merkezler ile yaşamın tadını çıkarırlar.

Üniversitelerden, ilk öğretim okullarına, alışveriş merkezlerinden müzelere, hastanelerden parklara bir çok alternatifin ayağınızın altında olduğu Yeni Nesil Eyüp hayatınızı kolaylaştırır.

Metro sizi kapınızdan alsın...